Back to Top

هتل های مالزی

هتل 4* گرند سیزن مالزی

هتل 4* گرند سیزن مالزی

هتل 4* گرند سیزن از بلندترین هتل های  مالزی به حساب می آید. این هتل زیبا و چشم انداز در منطقه سرزنده Jalan Pahang و در نزدیکی نقاط دیدنی شهر از جمله برج های دو قلو پتروناس، مرکز تجارت جهانی پوترا ورلر و مرکز خرید بوکیت بینتانگ واقع شده است و تنها 15 دقیقه تا میدان معروف تایمز  و غارهای دیدنی باتو فاصله دارد.

هتل 4* کنکورد کوالالامپور

هتل 4* کنکورد کوالالامپور

هتل 4* کنکورد کوالالامپور (Concorde Hotel Kuala Lumpur)  در منطقه مثلث طلایی و در چند قدمی برج های دو قلو پتروناس، مرکز گردشگری مالزی (MATIC) و مرکز خرید سوریا (KLCC) واقع شده است. فاصله این هتل تا فرودگاه بین المللی کوالالامپور ا ساعت می باشد. این هتل 10 دقیقه با ماشین تا مرکز تجارت جهانی Putra فاصله دارد.

هتل داینستی مالزی

در مرکز شهر کوالالامپور مالزی هتلی 4ستاره  وزیبا به نام هتل داینستی قرار گرفته است.

از حسنات این هتل این میباشد که وسایل حمل و نقل عمومی در دسترس قرار داردومسافتی که از هتل تا فرودگاه باید طی کرد ، حدود 70 کیلومتر و پیاده چیزی در معادل پنجاه دقیقه میباشد.

هتل داینستی مالزی

هتل سوئیس گاردن مالزی

هتل سوئیس گاردن مالزی از جمله هتل های 4 ستاره مالزی محسوب می شود که بین محله بوکیت بینتانگ و شهرک چینی ها قرار گرفته است. این هتل به طور کلی دارای 310 اتاق است. همچنین در این هتل یک سالن کنفرانس و یک صرافی برای استفاده میهمانان قرار گرفته و به علاوه مراکز خرید معروف شهر کوالالامپور در نزدیکی این هتل قرار گرفته است.

هتل سوئیس گاردن مالزی

هتل سری پسیفیک مالزی

هتل سری پسیفیک مالزی از جمله هتل های 5 ستاره می باشد که در منطقه پوترا احداث شده است. این هتل مجموعا دارای 560 اتاق و سوییت است. همچنین هتل سری پسیفیک در فاصله 75 کیلومتری از فرودگاه بین المللی کوالالامپور قرار گرفته و با محله معروف چینی ها تنها 3 دقیقه فاصله دارد. به علاوه این هتل در فاصله 10 دقیقه ای از منطقه تجاری کوالالامپور و نزدیک ایستگاه های حمل و نقل عمومی شهر واقع شده است.

هتل سری پسیفیک مالزی

هتل سانوی ریزورت مالزی

هتل 5 ستاره سانوی ریزورت مالزی در شهر کوالالامپور احداث گردیده که مجموعا از 439 اتاق تشکیل شده است. در هتل سانوی ریزورت امکانات خوبی برای میهمانان فراهم شده است. به عنوان نمونه سرویس نگهداری از کودکان به میهمانان ارایه می شود، همچنین در این هتل یک صرافی و چند فروشگاه نیز برای دسترسی میهمانان موجود است. هتل سانوی ریزورت امکاناتی را نیز به شکل رایگان در اختیار میهمانان خود قرار می دهد که از آن جمله می توان به : مرکز سلامت، ماساژ، استخر روباز و آبگرم اشاره کرد.

هتل سانوی ریزورت مالزی

هتل سان وی پوترا مالزی

هتل سان وی پوترا مالزی جزء هتل های  5 ستاره مالزی می باشد که دارای 33 طبقه است. همچنین این هتل مجموعا از 620 اتاق تشکیل شده که از جمله هتل های خوب مالزی محسوب می شود. هتل سان وی پوترا در خیابان پوترا واقع شده که در فاصله 65 کیلومتری تا فرودگاه کوالالامپور  قرار گرفته است. از ویژگی های این هتل می توان به برخوردار بودن از ترانسفر رایگان برای خیابان بوکیت بین تنگ و همچنین  مرکز کنوانسیون کوالالامپور اشاره نمود.

هتل سان وی پوترا مالزی

هتل اینترکنتیننتال مالزی

هتل اینترکنتیننتال از جمله هتل های 5 ستاره مالزی است که در شهر کوآلالامپور و در قسمت شمالی پورت لوئیس این شهر و مشرف به خلیج بالاک لاوا قرار گرفته و جزء هتل های معروف این شهر محسوب می شود. این هتل در مجموع دارای 210 اتاق و سوییت است. به علاوه در هتل اینترکنتیننتال 6 کافی شاپ و رستوران برای استفاده و رفاه حال میهمانان و مسافران وجود دارد. قابل ذکر است که فاصله این هتل تا برج های دوقلوی پتروناس در حدود 10 دقیقه می باشد که بسیار نزدیک است.

هتل اینترکنتیننتال مالزی

صفحه1 از4